VitaminMarketim.net
 Gelişmiş Arama
   
YENİ ÜRÜNLER  | İNDİRİMLİ ÜRÜNLER  | HESABIM  |  SEPETİM  |  ÖDEME  |  DESTEK MASASI  |  İLETİŞİM   
Kategoriler
Anne ve Bebek ÜrünleriBitkisel TakviyelerCinsel Sağlık ÜrünleriDermokozmetikFitness - KondisyonGıda TakviyeleriGüneş KoruyucularKadın Bakım ÜrünleriParfüm MarketimSigara Bıraktırma ÜrünleriTerleme ÖnleyicilerTV ÜrünleriDiyet - Zayıflama - SelülitDoğal Sağlıklı YaşamCilt Bakımı ve GüzellikSaç Bakım ÜrünleriAğrı / RomatizmaMedikal ÜrünlerSporcu BeslenmesiVitamin ve MinerallerBitkisel ÜrünlerEpilasyon - Tüy DökücüMedikal MarketPuzzle MarketimVitamin Market
İndirimdeki Ürünler daha fazlası için tıklayınız.

Calvin Klein CK Be EDT Spray Unisex Parfüm 200 ml
170.00TL
118.00TL
ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle del.icio.us ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Digg ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Yahoo myWeb ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Spurl ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle furl ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Ask ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Squidoo ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Simpy ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Reddit ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle ma.gnolia ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Facebook'da Paylaş ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - Ekle Google Bookmark


Resmin büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül

Ürün Hakkında Bilgi: Ürünü, bakanlık onaylı, Çeşitleri, nedir, en ucuz, kadınlar kulübü, satış noktaları, kullanımı, içeriği, kullananlar, kullanıcı yorumları, eczane, eczanelerde, satış, sipariş, yorum, yorumları, yan etkileri, nasıl kullanılır, vitamini, vitamin market, taksitli satış, forum, nerden alınır, nerede satılır, satışı, siparişi, satın al, satış yerleri, fiyat, fiyatı, fiyatları, satın alma, satan eczaneler, eczanelerde satılan, doğal, bitkisel, faydaları, hakkında, içeriği, türkiye, istanbul, ankara, kocaeli, trabzon, rize, izmit, sakarya, samsun, edirne. eskişehir, konya, hatay, gaziantep, mersin, kayseri, malatya, şanlıurfa, hatay, batman, siirt, kocaeli, tekirdağ, çanakkale, balıkesir, manisa, diyarbakır, izmir, bursa, adana, muş, antalya, ilaç, kullanym şekli, ucuz, ürünleri, ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül
FİYATI: 80.00TL


Tavsiye Et


Bu ürün 11 July 2009, Saturday tarihinde eklenmiştir.


ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül - 40 Kapsül

Ginseng Ekstraktı
Ginkgo Biloba Ekstraktı
Demir Dikeni Ekstraktı                
Epimedium Ekstraktı            750 mg
Zencefil Ekstraktı
Kişniş Ekstaraktı
Çakşır Otu Kökü
Arı Sütü
 


Ginsengin;
botanik ismi olan "Panax", Yunanca "tam iyileşme" anlamına gelen "panacea" kelimesinden türetilmiştir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türlerinin,  ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olan Kore Ginsengi kadar nitelikli olmadığı saptanmıştır.

Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitkilerin köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmakta olup kırmızı renklidir.  Çin, Japonya, Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinde yabani olarak bulunmasının yanısıra, kültürü (yetiştirilmesi) de yapılmaktadır. Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminleri taşımaktadır.

Ginseng, Çin  tıbbının çok meşhur bir bitkisidir. M.S 1. yüzyıla ait bir Çin metninde  red ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak anlatılmış ve düzenli kullanımının yaşam süresini artıracağı yazılmıştır.

Mabet ağacı (Ginkgo biloba);
günümüzde varlığını sürdüren hiçbir yakın türü veya benzeri bulunmayan, tamamıyla kendine özgü bir ağaçtır. Bilinen yaşayan fosil türlerinin en iyi örneklerinden biridir.

Ginkgolar 20-35 metre aradın da yüksekliğe varan (Çin deki bazı ginkgoların boyu 50 metreyi aşabilmektedir) orta ile geniş arası boyutlarda yaprak döken ağaçlardır. Genel olarak bitki hastalıklarına karşı olağanüstü dirençli olmaları, gövdelerinin bitki haşaratına çok iyi karşı koyabilmesi, yüzeyde ilave kökler ve tomurcuklar oluşturabilmeleri ginkgoların çok uzun ömürlü olmalarına imkan vermekte, bazı ağaçların yaşı 2500 yıla varabilmektedir.

Ginkgo biloba içeriğinden 40a yakın aktif madde izole edilmiştir. Bunlardan en önemlileri flavonoidler ve terpenoidlerdir. Flavonoidler, antioksidan etki göstermektedir

Demirdikeni (Tribulus terrestris);
tek yıllık, çiçekli bir bitkidir. Dünyanın birçok yerinde doğal olarak yetişir. Genellikle bahçelerde yabani ot olarak bilinmektedir. Hindistan ve Afrikada bol miktarda yetişmektedir.

Toprak üzerine yatık olarak bulunur. Kökleri alkaloid, resin, azot ve sabit yağlar; meyveleri 5 yağ, peroxidase, diastase, az miktarda glikosid resin, proteinler ve inorganik maddeler içerir.

Protein yüzdesi yaklaşık 10-11 civarında olup; altısı temel olmak üzere on dört amino asit içerir. Sap ve gövdesi nişasta, fructose ve sucrose açısından zengindir. İçerdiği carboline saponinler (harmine, harmaline, harman, tetrahydroharmine), steroidal saponinler (çoğunlukla furostanol) bitkiden değişik yöntemlerle ayrıştırılabilmekte ve bitki ekstrelerinde oranları standart hale getirilebilmektedir.

Epimedium;
çok yıllık Çiçekli bitkidir, Çinin güneyinde bol miktarda yetişir, çapkın teke otu olarak bilinen Epimediumun diğer adları kısır otu, papaz şapkası ve peri kanatıdır.

Birleşiminde  Flavonlar, glikozitler, icariin ve noricariin içerir. İçerisindeki aktif madde icariin, kurutulmuş yapraklarında 3 olarak bulunur. Ekstraktlarıda İcariin oranı 60 kadar çıkabilir.  Uzakdoğu’ da yıllardan beri çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır ve 60’a yakın türü mevcuttur.


Zencefil, Zencefilgiller familyasının örnek bitkisidir. Anayurdunun Güneydoğu Asya olduğu sanılmakta, günümüzde Hindistan ve Malezya ile diğer bazı tropikal bölgelerde yetiştirilmektedir. Ülkemizin iklimi uygun olmadığından Türkiyede zencefil yetişmez.

Yararları Çin ve Hindistanda çok eski çağlardan beri bilinen bitki, Avrupaya tüccarlar tarafından getirilip tanıtılmıştır. Zencefil zingiberon, zingiberol, fellandron, borneol, sineol sitrali içeren uçucu yağ ile nişasta, yapışkan bitki sıvısı ve reçine yönünden zengindir. Taze kökleri sökülüp dilimlenerek bazı Uzakdoğu yemeklerine katılır. Kurutulup öğütülerek toz haline getirilmiş kökleri ekmek, tatlı ve pasta yapımında kullanılır. Ayrıca zencefil tozu, baharat olarak tüketilir.Zencefilin B6 vitamini, C vitamini, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez ve lif açısından yüksek besin değerlerine sahiptir

Kişniş, Maydanozgiller familyasındandır. Anayurdu Akdeniz havzası olup günümüzde birçok yerde ve ülkemizde yabani bitki ya da kültür bitkisi olarak yetişmektedir. 60 cmye kadar boylanabilen bir yıllık otsu bitkidir. Kişnişin tohumunu taşıyan meyvesinde nişasta, tanen, şekerler, sabit ve uçucu yağlar bulunur. Uçucu yağında yüksek oranda coriandrol ile düşük oranda geraniol, borneol, pinen, phelladron ve asetik asit vardır.

Çakşır, Maydanozgiller familyasına dahil özellikle Hatay’da ve Doğu Anadolu’nun çoğu vilayetlerinde yaygın olarak kullanılan ve yetişen bir bitkidir. Gövdeleri silindir şeklinde veya köşeli, sarı renkli çiçekler açan yüksek boylu otlar. Yapraklar büyük, çok parçalı ve parçalar iplik şeklindedir. Çiçekler şemsiye şeklindeki durumlarda toplanmışlardır Orta ve Doğu Anadolu dağlarında yetişen diğer bir Ferula rigidula türü “suyabu” adıyla tanınır. Bunun da çiçekleri sarı olup boyu 70-100 cm civârındadır. Birleşiminde Tanen, saponin, nişasta, reçine, uçucu yağ ve alkaloidler vardır.
Arı Sütü, işçi arıların vücudunda polenlerin sindirimi sırasında ortaya çıkan krem kıvamında bir sıvıdır; arıların başlarının iki yanındaki bezlerden salgılanmaktadır.

Arı sütü, işçi arıların ve kraliçe arı adaylarının beslenmesi için petek gözlerinde depolanır ve özel olarak vakumlanarak toplanmaktadır. İşçi arılar sadece üç gün boyunca arı sütüyle beslenmekte, kraliçe arı ise tamamen arı sütüyle beslenmektedir. Sırf bu beslenme farkından dolayı işçi arılar yedi-sekiz hafta yaşadığı halde, kraliçe arı 5-7 yıl ömür sürmektedir. Ayrıca, işçi arılar kısır dişilerdir,  ancak sürekli arı sütüyle beslenen kraliçe arı cinsiyet fonksiyonları  tam gelişmiş,  yüksek doğurganlık yeteneğine sahip  bir dişidir.   Arı sütünde 2.0-6.4 oranında 10 hidroksi delta-2-dekenoik asit (HDA) bulunmaktadır. Arı sütünün içeriğinde kolajen, lesitin, A, C, D ve E vitaminleri ile tüm B vitamini kompleksleri bulunmaktadır, pantotenik asit açısından oldukca   zengin bir bileşimdir. Bunula beraber, fitosteroller (özellikle beta-sitosterol), enzimler, asetilkolin ve estrodiol ve testosteron gibi hormonlar da içermektedir.

Kullanım Önerisi:
• Yetişkinler yatmadan 2-3 saat önce su ile  1 kapsül alınması tavsiye edilir.
• Hamile ve emziren kadınlar tarafından KULLANILMAMALIDIR.
•  Önerilen doz aşılmamalıdır.
• Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklanmalıdır.
• Serin ve rutubetsiz ortamlarda muhafaza ediniz.

Ambalaj: 750mg x 2 KAPSÜL

Ürünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir.  Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir.  Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir. Ekstrakt, ürünün içerisindeki aktif maddenin modern ekstraksiyon işlemleri ile oluşturulan, bitkinin kendisine ait bileşenlerdir.


TÜM BONUS KARTLARA  
Vade / Ay Vade Tutar Vade Toplam
2 Ay 40.00TL 80.00TL
3 Ay 26.67TL 80.00TL
4 Ay 21.39TL 85.60TL
5 Ay 17.20TL 86.00TL
6 Ay 14.40TL 86.40TL
7 Ay 12.40TL 86.80TL
8 Ay 11.01TL 88.00TL
9 Ay 9.82TL 88.40TL


Yorumlar
Henuz bir ürün yorumu bulunmamaktadir.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

Bu ürünü alan kullanıcılarımız aynı zamanda şu ürünleri de aldılar

5x5 MNC Faith Bitkisel Afrodizyak Cinsel Güç Artırıcı
Deadly Shark Delay 48000 Geciktirici Sprey
Deadly Shark Delay 48000 Geciktirici Sprey
Bu Kategorideki Diğer Ürünler  (Tüm Ürünleri Göster)
    Model/Açıklama   Fiyat   Stok 
   Amorex Cinsel Güç İstek Artırıcı Kahve Bay/Bayan 19.00TL
   Vigor Power Ateş Topu 8 Bay 8 Bayan Cinsel Güç Arttırıcı Ka 65.00TL
   VirMax Fa Erkekler İçin Performans Arttırıcı Ereksiyon 70.00TL
   Potioon Bay Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla 79.00TL
   48 Hours Plus Coffee Cinsel İstek ve Performans Arttırıcı Kahve 19.90TL
   Golden Lovita Bayan Uyarıcı (Azdırıcı) Damla 59.00TL
 MACA 100 TABLET  MACA 100 TABLET 53.00TL
   Viafem Dünya’nın En Etkili Bayan İstek Artırıcısı 65.00TL
   Kamagra Oral Jel Bay Bayan Uyarıcı Performans Artırıcı 49.68TL
   Bio Lovee Power Bay Bayan Cinsel Performans Arttırıcı Afrodizyak set 2x7=14 Kapsül 69.00TL
   48 Hours Plus Tea Cinsel İstek ve Performans Arttırıcı Çay 19.90TL
   ShiffaHome Epimedium Cinsel Güç Artırıcı Kapsül  Şu an bu ürünü inceliyorsunuz 80.00TL
   Vittesse Women - Bayanlara Özel İstek Arttırıcı 25.00TL
   48 Hours Plus Tea Cinsel İstek ve Performans Arttırıcı Çay 10 Ad 189.00TL
   48 Hours Plus Coffee Cinsel İstek/Performans Arttırıcı Kahve 10l 189.00TL
Giriş Yap
E-mail adres:


Şifre:
Şifremi Unuttum
Üye OL
Tavsiye Edin
 
Ürün bilgilerini arkadaşınıza göndermek ister misiniz?
  
ANA SAYFA     ÜYELİK     SEPETİM     ÖDEME     KARGO & İADE     GİZLİLİK BİLDİRİMİ     KULLANIM ŞARTLARI     DESTEK MASASI     İLETİŞİM

Bonus

© Copyright 2009 VitaminMarketim.Com - Tüm Hakları Saklıdır.Novagra 30 Kapsül Ereksiyon Hapı  Çin Topu Tibet Sakızı DOĞAL VİAGRA %100 Bitkisel Güç  Amerikan Viagra  Red Viagra  Amorex Cinsel Güç İstek Artırıcı Kahve Bay/Bayan  Cinsel Performans Artırıcılar  Geciktirici Sprey  Dooz Remans E Vitaminli Geciktirici Sprey 45 cc  Rhino Delay Spray Bakanlık Onaylı Geciktirici Sprey  VPills Virility Pills Penis Büyütücü  Magna RX Penis Büyütücü Hap  Sperm Arttırıcı Kadın Bakım Ürünleri Cinsel Sağlık Ürünleri Parfüm Marketim Cilt Bakım Ürünleri Saç Bakım Ürünleri Sporcu Gıdaları